Obdarujte své blízké, známé, zaměstnance nebo obchodní partnery netradičním dárkem, který pro ně bude vzpomínkou na celý život. Věnujte jim zážitek!

Zážitky jsou nezapomenutelné okamžitky v našem životě, které zůstanou v našich vzpomínkách po celý život.

Na našich stránkách máte možnost vybrat si ze široké nabídky zážitků ten pravý, kterým uděláte radost sobě nebo někomu na kom Vám záleží.

Darovat zážitek můžete k různým příležitostem, ať už jsou to narozeniny, různá výročí, nebo jako odměnu za dobré studijní nebo pracovní výsledky a ke spoustě dalších příležitostí. Zážitek můžete darovat taky jen pro to, abyste udělali radost sobě a lidem na kterých Vám záleží.

Splňte sobě nebo svým blízkým jejich sen a darujte jim nezapomenutelný, originální, netradiční dárek - zážitek!

Pokud si zážitek u nás koupíte, obdržíte od nás dárkový balíček, který obsahuje zážitkový certifikát, průvodní dopis a věnovací kartičku na kterou můžete sami napsat jméno obdarovaného s věnováním. A Váš dárek je připraven k předání obdarovanému!

Doba, po kterou má obdarovaný možnost využít objednanou službu je uvedena na zážitkovém certifikátu a její délka je 6 měsíců. Po uplynutí doby platnosti certifikátu zaniká nárok na poskytnutí služby bez nároku na vrácení ceny.

Za poplatek je možné:
  • Prodloužit dobu platnosti certifikátu o 3 měsíce. A to pouze jednou.
  • Vyměnit poškozený, zničený, ztracený či odcizený certifikát (poškozený certifikát je neplatný a nelze jej využít za účelem čerpání služby).
  • Vyměnit objednanou službu.

Více informací najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách .